Přijďte se za námi mrknout 20.12. a dát si u nás předvánoční svařák! Bude otevřeno 15-20h. Těšíme se na adrese Janovského 13:) Poslední den před Vánoci pak bude otevřeno ve čtvrtek 15-19h pro ježíšky, co nestíhají.

Sukně a kapsy

Sukně a kapsy

Sukně jsou strašně fajn, ale kapsy taky… Skutečná svoboda, slyšel jsem jednou říkat jednoho fenomenologa, by byl stav, kdy bychom se nemuseli rozhodovat mezi alternativami. Když si nemusíte vybírat mezi žlutou a červenou limonádou, bílým a červeným, nebo podstupovat osudová rozhodnutí u kadeřníka..

Sukně budou vždycky vyhrávat svou rozverností. Ať už rozvernost znamená cokoliv. Kalhoty měly navrch právě praktičností kapes… jinak jsou to jen nudné obaly na nohy. Ale kapsy jsou strašně praktické. Člověk v nich může schovat nebo ztratit spoustu věcí. A nakonec i ruce. A nic není tak roztomile rozpačité jako ruce v kapsách.

A co teprve ruce v schované v kapsách sukně! Kdysi dávno konzervativní tradice kombinaci sukní a kapes nepřála. Ale nová doba naštěstí přinesla toto revoluční kombo, dokonalou manifestaci svobody… překročení hranice mezi holčičím a klučičím.

(Ano, tento článek hrdě sponzorují áčkové sukně s kapsami Stripes.

by R. Kejř