Milujeme Balonovky

MILUJEME BALONovKY!

Kdo by si občas nezasteskl po dětských létech? Vzpomínáte si ještě, jaké to bylo… Když nejtíživějším předmětem ve vašich kapsách nebyly klíče a doklady, ale bublifuk? Když jste se těšily do kuliček jako malí prostě proto, že jste byli malí? Když nejdůležitější součástí vašeho šatníku byla sukně, která se krásně točila a vzdouvala ve větru? Pamatujete si, ještě ten pocit svobody a nekonečných možností?

Vydejte se spolu s Akari na cestu do snění, vraťte se s námi do dětství a vzpomeňte si, jaké to je mít hlavu v oblacích. Zahoďte starosti a zbavte se těžkostí, které vás tíží. Nasedněte do horkovzdušného balónu a doprovoďte Willyho Foga na jeho cestě kolem světa za 80 dní. Na takovou dalekou výpravu doporučujeme naši nejpohodlnější balónovku Supercomfy s všestranným využitím. Při pádu z  nebeských výšin poslouží jako padák, ve vodě zase jako plavky. V džungli se tak můžete nechat bezpečně povozit na břiše medvěda Baloo. Do chytrých kapsiček našich balónovek se vejdou ty nejpodstatnější nezbytnosti, bez kterých se žádný cestovatel neobejde.

I když putování může být někdy únavné, zaručujeme vám v balonové sukni pohodlí, volnost pohybu a lehký krok. Zažijte ten povznášející pocit hravosti. Balónovky jsou přímo stvořené k tomu dělat v nich skopičiny. Bez ohledu na typ jsou balonové sukně naše stálice, které nikdy nezklamou a cenově se drží při zemi, navzdory tomu, že vás mohou donést až ke hvězdám.

Potřebujete-li maskování v pestrobarevné ptačí říši, zkuste některou z našich balonových sukní s potisky. S našimi originálními motivy vám bude celé zvířecí království ležet u nohou. Ať už podlehnete mazanosti lišky nebo vážnosti jeleního paroží, všechny balónovky rády spí jako netopýrci. Pověste je ve skříni vzhůru nohama, budou pak krásně držet tvar a chlubit se načechraným peřím z šifonu ještě dlouhá léta.

Nejspíš už je vám nad slunce jasné, že se bez balonové sukně neobejdete. Nikdy není pozdě splnit si svůj dětský sen. Takže odhoďte poslední zábrany a hurá za dobrodružstvím!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení