Ahoj! Nově nabízíme možnost osobního rozvozu po Praze v době corontény:) Nad 500,- je zadarmo. Zásilkovna je teď taky zadara:) A pokud potřebujete roušku, stačí to u objednávky napsat do poznámky a příbalíme ji také zdarma:) držte se!

Je tu podzim, čas sukní...

Je tu podzim.. čas sukní

Všechno je úplné, zralé, dokončené. Listy rudnou. Dny se krátí, chladná rána člověka proberou, polední slunce ale ještě trochu hřeje.

Teenageři se vracejí z teplých krajin do škol (Čau, ty nekouříš? // Slyšeli jste to? Tak Jarmila to prej už dělala. S Karlem.) My ostatní dál docházíme do práce… jen v trochu snesitelnějším počasí.

Asi všichni si pamatujeme to lepší: Medové paprsky září – ten vzduch a to světlo si vždycky budu pamatovat jako čas nového začátku. Nový školní rok. S čistým štítem. Všichni se vrátili z prázdnin a daj se společně podnikat věci  – a hlavně je spousta času než se přiblíží jakékoliv zadané školní termíny.


A tak se na podzim vždycky… cítím velmi romanticky. Žena v sukni zahlédnutá na prvním divadelním představení sezony… dozvuk léta… naděje, že i po prázdninách to bude dobrý.

 by R.Kejř