Plesová sezóna

Plesová sezóna pro všechny královny parketu

Venku mrzne až praští a vy přemýšlíte, co dělat za dlouhých zimních večerů. Sportovní nadšenci se vydávají do zasněžených hor, introverti se v pohodlí svého domova uchylují se skleničkou vína k novým dílům Sherlocka a extroverti vyrážejí do společnosti. Plesová sezóna je v plném proudu, pozvánek na akce a večírky máte plnou schránku a těch hudebních koncertů nás letos čeká nějak více než obvykle. Zkrátka společenští tvorové mají rojení.

Pokud se nechystáte zrovna na Ples v Opeře, na většinu společenských událostí už dnes nemusíte mít obligátní délku šatů po špičky bot. Na formálnější akce doporučujeme černé boty na podpatku, ramena decentně zakrytá šálem a místo vaší běžné velikosti kabelky typu pytle, do kterého se toho hodně vejde, ale špatně se v něm cokoliv hledá, malé něžné psaníčko. Nedílnou součástí plesového oděvu jsou rukavičky. Doplňte je o klobouček či brož a střevíčky po babičce (jste-li šťastná majitelka malé nožky) a módní retro look je na světě!

Připouští-li tedy společenská událost, na kterou se chystáte, koktejlovou délku sukně, ozdobte tylovku TUTU Black and white perlami a společenským topem. Nic víc řešit nemusíte. Nebo taková černá TUTU s botami na vysokém podpatku, luxusním psaníčkem a závojem – to je to pravé černé! Ty odvážnější si mohou troufnout i na korzet.

Na diskotéku, taneční party, nebo dámskou jízdu do klubu se vypravte jedině v Cosmique, bez ohledu na to, kterou z barevných variant zvolíte, neoprenový lesk se v LED osvětlení vyjímá přímo pohádkově. A když jsme u těch pohádek... Na minulém setkání v Ateliéru si jedna z našich mladších zákaznic zkoušela všechny varianty sukně Cosmique a v každé se neúnavně a s nevýslovným potěšením točila. Po očku jsme ji sledovaly a vzpomněly jsme si, jak nekonečnou radost nám právě tento pohyb v dětství přinášel. Jestli v sobě taky máte někde ukrytou malou holku, přijďte roztočit sukně do našeho Ateliéru a užít si ten povznášející pocit sebevědomého proplouvání parketem v té pravé a jedinečné sukni od Akari. Nezapomeňte, že nemusí být nutně plesová sezóna, abyste se cítila jako královna...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení