Naše tisky

Autorské tisky aneb tiskám, tiskáš, tiskáme?

šumava

     Sukně Akari, to nejsou jen různé střihy a látky, ale také barevné kombinace a v neposlední řadě autorské tisky. Připadá nám jedině fér zmínit jména dalších lidí, kteří se nějakým způsobem podílejí na tvorbě Akari. Akari spolupracuje s umělci a designéry a stále pro Vás hledá nové způsoby sebevyjádření.

lisky

     Vizuální podobu vtiskla sukním Akari i umělkyně a ilustrátorka Tatiana Karpova, bez které by naše sukně nebyly tím, čím jsou. Tanya je původem ze Sibiře, ale již nějakou dobu žije a působí v Praze, kde vystudovala obor Marketingová komunikace na Univerzitě Karlově. Jak sama říká, je samouk a hlavním zdrojem inspirace je pro ni příroda v celé své kráse a divokosti. Přírodní motivy zvířat, květin a různých dalších přírodnin přetváří do snové atmosféry pomocí neotřelých kombinací a nápadů. Právě z její dílny pocházejí slavné lišky, artyčoky, temné múry a jeleni. Tyto vzory doslova vdechly našim sukním život a vtiskly jim punc jedinečnosti.   

sloth

     Novým přírůstkem do rodiny vzorů v Akari se stali lenochodi. Vznikli ve spolupráci s Evou Pavlíkovou a její vlastní značkou autorských šperků JELLY-FISH. Eva vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu sklářskou a interaktivní grafiku na vyšší odborné škole. Z jejích motivů vyzařuje pozitivní energie a jejich cílem je zvednout lidem v širokém dalekém okolí náladu. Autorka si záměrně vybírá neprávem opomíjené živočišné druhy a ukazuje jejich veselou tvář. Nyní se můžete v naší lenochodí Supercomfy rozveselit i vy.

jerabiny

     Příroda je nekonečným zdrojem inspirace ve všech ročních obdobích, a tak nás Jakub Šmakal zásobuje svými krásnými fotkami nejen české krajiny, které přetváříme v autorské tisky na našich balónovkách a áčkovkách. Na výběr máte z množství sezónních potisků: Podzimní listy, Lesní mýtina, Ráno na Malovance, Šumavské lesy, Bouře na chorvatským přístavem a další.

malovanka

     Tak teď už víte, odkud vítr vane... A příště v ateliéru se nebojte zeptat, kde se vzal motiv právě na vaší sukni. Prodáváme sukně s příběhem. A co sukně, to originál!

led

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení