Jak jsem venčila svoji TUTU

Jak jsem venčila svou TUTU

 

Když s Tutinou vyrazíme ven, nemůžeme se ubránit obdivným až závistivým pohledům. Každý se mě ptá, kde jsem ji sehnala, kolik stála a že nemá odvahu pořídit si taky takovou. My se jen usmíváme a jsme lehce v rozpacích z té přemíry pozornosti, i když si ji zároveň užíváme. Není nad dobrý pocit ze sebe sama.

Pravda je, že v tramvaji se čas od času setkáme i s nepochopením, hlavně zapšklých dam ze staré školy, které stále ještě pobuřuje délka sukně nad kotníky a dívčí nezávislost. Přece jen jsme všechny tři trochu větší a objemnější, a tak se nám v přecpané veřejné dopravě hůř hledá vhodné místo k sezení. Nejraději chodíme pěšky. Vítr nám načechrává vlasy, tyl i srst a je nám fajn.

Nikdy se necítím tak plná sebevědomí, jako ve společnosti mých dvou nezbednic. Naše TRIO je zosobněním elegance. Životem mne už nějakou dobu provází dlouhonohá kráska s šedou srstí, fenka plemene Greyhound. Naši stylovou trojici dotváří šedá splývavá zavinovací sukně typu TUTU Gray od Akari z extra jemného tylu, která se k nám skvěle hodí. Je delší, takže když se předkloním k Tutině, žádné faux paux mi nehrozí.

O obě svoje holky pečuju s láskou. Ani jedné z nás občas neuškodí sprcha. Chceme se přece líbit a vonět. Všechno děláme společně a jsme nerozlučné. Holky mne dovedou povzbudit, i když se zrovna cítím pod psa. Takové loajální kamarádky, které s Vámi přečkají i horší časy, jsou prostě k nezaplacení... A kdo je tedy nejlepším přítelem ženy – pes nebo sukně? Na tuto otázku nedokážu odpovědět. Rozhodnutí nechám na Vás.
(Zdroj: Pinterest)
Ať už Vám ale Ježíšek pod stromeček nadělí cokoliv, přeju Vám pohodové prožití vánočních svátků v dobré společnosti a oslnivé entrée na oslavách konce roku třeba v sukni od Akari! Vaše K.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení