Přijďte se za námi mrknout 20.12. a dát si u nás předvánoční svařák! Bude otevřeno 15-20h. Těšíme se na adrese Janovského 13:) Poslední den před Vánoci pak bude otevřeno ve čtvrtek 15-19h pro ježíšky, co nestíhají.

Péče o sukně

 

Naše sukně a šaty můžete prát v pračce, u některých (Lola a TUTU) však pouze za zvláštních podmínek.


My samy jsme líné, takže se snažíme šít sukně tak, aby nebylo nutné je žehlit a jejich údržba byla co možná nejjednodušší.

A tady podrobněji o některých nejoblíbenějších typech sukní:

  • K údržbě našich nejoblíbenějších Supercomfy není skoro nic potřeba - můžete je zmuchlat do rohu kufru a stejně být elegantní hned po příjezdu na dovolenou:) Jsou celé z jemné italské lykry (92% Polyester, 8% Spandex). Můžete je tedy prát na 40° i sušit.
  • Trojbarevné Tricol a také Stripes nebo Hello, Sailor jsou z bavlněného saténu (97% bavlna, 3% spandex), jejich spodnička ze 100% polyesteru. Vydrží i sušičku (máme ozkoušeno). Můžete prát na 40°.
  • Sukně s naším autorským celopotiskem (typ Simple, A, balloo, Leica nebo shorts) jsou ze 100% polyesteru a tisk na nich je bezpečný i pro žehlení. Málo se ale mačkají a tak žehličku pravděpodobně nebudete vůbec potřebovat. Můžete také prát na 40°i sušit. Se sušičkou nemají problém:)
  • Tady najdete popis, jak se starat o TUTU
  • a tady zase, jak o Lolu.
  • neoprenové sukně Cosmique vydrží pračku i sušičku, nedoporučujeme je ale prát moc často, aby se na nich neudělaly záhyby. Je možné je napařovat nebo žehlit na polyester.

A pokud máte doma nějakou naši sukni, u které si nevíte rady s údržbou, neváhejte nám napsat! Rády pomůžeme na akari@akari.cz