Ahoj! Nově nabízíme možnost osobního rozvozu po Praze v době corontény:) Nad 500,- je zadarmo. Zásilkovna je teď taky zadara:) A pokud potřebujete roušku, stačí to u objednávky napsat do poznámky a příbalíme ji také zdarma:) držte se!

Jak se starat o TUTU

Zavinovací tylové sukně TUTU jsou bezúdržbové královny.

Pokud na tom netrváte, neperte je!

Praní TUTU klasik vydrží, ale zbytečně riskujete, že se potrhají o spolu-se-peroucí oblečení.

Navíc: TUTU nenačichají a většina věcí jimi prostě proteče! A to, co zůstane, je nejjednodušší otřít houbičkou na mytí nádobí nebo (pokud je to třeba půl talíře guláše) prostě osprchovat:)

U TUTU s puntíčky a splývavých praní vyloženě nedoporučujeme! Splihnou potom ještě víc a už to tak nějak není ono:(

Stuha je polyesterová, lze ji žehlit, ale buďte opatrné s teplotou! Pokud by se konec stuhy začal třepit, pomůže Vám zapalovač nebo svíčka.

Občas se stane, že se TUTU "nabije". Takže jestli Vám vstávají vlasy na hlavě nebo přeskakují jiskry, namočte sukni do vody s aviváží a nechte okapat. U spodničky pomůže trochu aviváže v pračce. A pokud se spěchá, v drogerii se dají sehnat chytré antistatické spreje (nebo také, z nějakého podivného důvodu, fungují i lak na vlasy a impregnace)

sprcha

 

 

 

 

 

 

TUTU se nemusí žehlit (je ze 100% polyamidu a musí se žehlit na tak malý stupeň, že by to bylo stejně skoro jedno). Pokud se Vám hodně zmačkala a nelíbilo se Vám to, osprchujte ji a potom vyfénujte. A jestli nespěcháte, za cca 30min se sukně na ramínku prostě vyvěsí.

Splývavé TUTU z jemnějšího tylu (model "víla", TUTU Gray a Mint) NEPERTE! Splihnou pak už moc a není to tak elegantní...

 

Návod na zavinování tylové sukně Akari najdete tady: