Moje Akari těhotenství a mateřství

V období těhotenství a v průběhu mateřské se musíme přizpůsobit novému životnímu stylu, změnám jídelníčku i omezení osobní svobody v rozsahu, na jaký jsme byly dříve zvyklé. Co se ale zásadně měnit nemusí, je způsob, jak se oblékáme.

Osobně jsem si vystačila s dvěma těhotenskými kalhotami, volných topů jsem měla plný šatník. Mnohem pohodlnější však pro mě bylo během těhotenství nosit sukně. Ty od Akari jsou v tomto směru nedostižné. Vysvětlím proč.

Vyzkoušela jsem si na vlastní bříško, že v těhotenství jsou nejpohodlnější balónovky jako Supercomfy, mé oblíbené Lišky nebo aktuální limitky Melouny a Unicorns. Ty všechny totiž mají v pase pružný pruh lykry, který krásně obepne bříško, ale nikde neškrtí. Na rozdíl od kalhot, sukní s pevným pasem a zrádných sukní s gumou v pase, jejichž zdánlivě neškodný tlak či mírné škrcení v oblasti břicha není právě nejvhodnější.

Proč si v tomto období, které je samo o sobě spojeno s notnou dávkou nepohodlí, ještě přitěžovat. Navíc jsem kvůli nevolnostem nesnesla na břiše opravdu nic kromě lykrového pohlazení.

_SMK87541
Protože mi vyšel pupík na zimu, musela jsem si koupit speciálně tvarované punčochy, ale v létě se dá za nákup předražených kousků do dočasného těhotenského šatníku dost ušetřit a nosit jen sukně a volné šaty, které po porodu nepřestanou být aktuální. Při manipulaci s kočárkem doporučuju délku sukně nad nebo těsně pod kolena. Při svém prvním a posledním pokusu svézt kočárek po rampě ze schodů u nás před domem v dlouhé sukni jsem málem zabila sebe i dítě. Poučena od té doby nosím jen sukně kratší.

_DSC6753
V poslední době mám pocit, že trávím čas v trvalém předklonu. Té sukně já se ale nevzdám! A pro tyhle příležitosti se na podzim chystá novinka: kraťasová varianta  sukně Supercomfy, v Akari žargonu nazývaná Sporty. Můžete se pak shýbat nad kočárkem a dovádět na hřišti stejně jako to vaše malé děcko bez obav z odhalených půlek.


Musím končit, protože ten můj drobek už se vzteklí, že se mu dostatečně nevěnuju. Tak přeju pohodové těhotenství a hodně radosti s vašimi ratolestmi. A pamatujte si, i když jste se stala maminkou, neznamená to, že přestanete být sama sebou...
Katka F.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení