Ahoj! Nově nabízíme možnost osobního rozvozu po Praze v době corontény:) Nad 500,- je zadarmo. Zásilkovna je teď taky zadara:) A pokud potřebujete roušku, stačí to u objednávky napsat do poznámky a příbalíme ji také zdarma:) držte se!

Medvěd Luto

Upcyklovaný měkký medvěd jménem Luto

470 Kč
Vyprodáno
Tohle je Luto, medvěd, co vznikl proto, abychom nemusely vyhodit žádný kousek našich krásných látek a abychom udělaly radost našim dětem. Toik medvědů ale nepotřebují, tak jich pár je i tady online...
 
Luto má bez uší 30cm na výšku a můžete ho prát v pračce, jen prosíme na nižší teplotu a otáčky, aby se mu neudělalo špatně.
Je ze stříbrného úpletu s metalickým vláknem (co znáte ze sukní Shine nebo šatů Silver) a uši má z kostičkované podšívkoviny.
 
 
Našly jsme krásné využití pro malé kousky látek z našich kolekcí! 
 
Pro takové, které bychom jinak musely vyhodit. Ty větší naše skvělá švadlena Jana poskládá do tvaru medvědů a králíků, přidá oči z knoflíků od mojí babičky, doplní nosy a vše pečlivě naplní těmi nejmenšími odstřižky... chce to sice spoustu trpělivosti, ale naše nejmladší kritička Bela (1,5 roku) to zatím hodnotí jako úspěšné snažení. A my máme radost, že ani kousek látky nepřijde nazmar...
Kód Kód: 1414
Jméno značky: Akari
Kategorie: Upcyklovaní plyšáci
Položka byla vyprodána…