sukně Merino Grey

sukně Merino Grey
2 000 Kč –25 %

Sukně z vlny Merino

1 500 Kč
Vyprodáno

Velmi speciální sukně z vlny Merino. Vznikla z velmi speciální spolupráce se značkou Kama. 


Sukně je na boky a sahá až ke kolenům, je velmi pružná, takže se v ní dá krásně chodit a skvěle hřeje. Díky své barvě se snadno kombinuje. Je pletená tak, aby se pod ní nerýsovalo prádlo a neleze po punčochách.

 

Složení: 50% akryl, 50% vlna Merino Nekouše. Neleze po punčochách. Má úpravu proti žmolkování.

Velikosti:  délka sukně  - 56cm. SUKNĚ díky způsobu pletení JE VELMI PRUŽNÁ! 

S - guma v klidu: 74cm, v klidu přes boky: 92cm

M - guma v klidu: 78cm, v klidu přes boky: 96cm

Max. obvod hýždí u M je 132cm.

ÚDRŽBA:

Sukni můžete prát v pračce, pouze však v programu na vlnu (menší teplota a otáčky). V ruce perte do 30°, používejte jemné prací prostředky. Nesušte na topném tělese ani v sušičce (hrozí sražení)! Nepoužívejte aviváž!

 

Tahle sukně vznikala s radostí. Protože spolupracovat se značkou Kama bylo pro Akari fakt za odměnu. S Kamou jsme si blízko nejen polohou a původem na Letné, ale i hodnotami, které jsou pro nás důležité při výrobě.

Kama je česká férová značka založená roku 1989, která se stejně jako my hlásí k mezinárodní kampani Fashion Revolution jejímž cílem je, aby oděvní průmysl nejen produkoval oblečení krásné na pohled, ale aby byl i sám uvnitř etický, transparentní a udržitelný.

Všechny výrobky Kama jsou stejně jako ty naše vyráběny v Česku a prochází rukama zaměstnanců, kteří pracují v moderním prostření a kvalitních podmínkách.

Kama zpracovává výhradně příze Schoeller certifikované nezávislým ekologickým standardem BLUESIGN vyráběné s ohledem na zdraví člověka i šetrnost k přírodě.

 

Kód Kód: 1331/S
Jméno značky: Akari
Kategorie: slevy