V sobotu 16.12. bude v obchodu otevřeno 9:30-16:30! Nebo se za námi přijďte mrknout 20.12. a dát si s námi předvánoční svařák! Bude otevřeno 15-20h. Těšíme se na adrese Janovského 13:) Poslední den před Vánoci pak bude otevřeno ve čtvrtek 15-19h pro ježíšky, co nestíhají.

Novinky

uvodni

Moc rádi se s Vámi setkáváme i osobně, děláme pravidelné Dny otevřených dveří v našem obchodě a účastníme se prodejních marketů.

Kde můžete akari nejblíže potkat:

Ve středu 20.12. budeme mít otevřeno 15-20h. Bude taky vánoční svařák, nějaké dobroty na zub a samozřejmě staré osvědčené i úplně nové sukně:) Taky poukazy a dětské sukně. Těšíme se!
 
Poslední den před Vánoci bude otevřeno ve čtvrtek 15-19h pro ježíšky, co nestíhají.
 
V našem obchodě v Janovského 980/13 máme sice jinak otvírací dobu zatím trochu příšernou, zkuste nás ale klidně přepadnout, ve všední dny dopoledne nás tam velmi pravděpodobně zastihnete a od 17.11. přidáváme ještě úterky a čtvrtky 15-19h pro ty z vás, co mají normálnější pracovní dobu než my.

Budeme se těšit!

 

A pokud se Vám tyto termíny nehodí, ale přesto byste si rády prohlédly sukně osobně, zajděte se mrknout do obchodu Kuráž (Veletržní 48, Praha 7) nebo dalších kamenných obchodů, se kterými spolupracujeme - seznam najdete tady.

Nebo si domluvte osobní schůzku - třeba na akari@akari.cz