Přestěhováno! Najdete nás na nové adrese Janovského 980/13. Naše otvírací doba je zatím příšerná, od příštího týdne ale aspoň přidáváme úterý a čtvrtek 15-19h. Zastavte se omrknout novinky:)

Kde nás potkat

uvodni

Moc rádi se s Vámi setkáváme i osobně, děláme pravidelné Dny otevřených dveří v našem obchodě a účastníme se prodejních marketů.

Kde můžete akari nejblíže potkat:

 
V ÚTERÝ 10. ŘÍJNA budeme otvírat svůj ateliér/obchod na nové adrese Janovského 980/13, Praha 7 (je to jen za rohem od Bubenské:)).
 
Otvírací dobu máme sice zatím příšernou, zkuste nás ale klidně přepadnout, ve všední dny dopoledne nás tam velmi pravděpodobně zastihnete a od 17.11. přidáváme ještě úterky a čtvrtky 15-19h pro ty z vás, co mají normálnější pracovní dobu než my.

Budeme se těšit!

 

A pokud se Vám tyto termíny nehodí, ale přesto byste si rády prohlédly sukně osobně, zajděte se mrknout do obchodu Kuráž (Veletržní 48, Praha 7) nebo dalších kamenných obchodů, se kterými spolupracujeme - seznam najdete tady.

Přímo k nám do ateliéru se můžete přijít také podívat, býváme tam ale většinou pouze dopoledne a je potřeba si předem domluvit schůzku - třeba na akari@akari.cz