Ahoj! Nově nabízíme možnost osobního rozvozu po Praze v době corontény:) Nad 500,- je zadarmo. Zásilkovna je teď taky zadara:) A pokud potřebujete roušku, stačí to u objednávky napsat do poznámky a příbalíme ji také zdarma:) držte se!

2x Rouška podpůrný balíček

Set dvou roušek a slevy na e-shop 

400 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Tak jo, jsou tu. Roušky.

Zaslouží si ale trochu vysvětlení:

Spoustu roušek jsem ušila a rozdala, tak proč je teď i prodávám?
1) Protože jste si o ně psaly

2) Protože se šitím živím a i moje podnikání tohle podivné období zasáhlo. Abyste si to mohly představit: jsem doma s dětma, což je popravdě dost bezva a šiju na svém věrném stroji Brother z rezerv bavlněných látek, což mě popravdě baví. Jenže kamenný obchod je zavřený, markety naší nejsilnější sezóny zrušené a děti brzo přestanou mít pochopení pro hry obsahující stříhání látek nebo gumiček:)

tak tu mám takovou nabídku (vlastně limitovanou edici):

dvě ručně šité roušky z Akari 100% bavlněných látek spolu se slevou 5% platnou dva roky na našem e-shopu (tu pošlu jako kód emailem).

Roušky jsou dvojité, s délkově nastavitelnou gumičkou za uši. Mají tunýlek, takže jestli Vám víc vyhovuje zavazování za hlavu, můžete si provléknout třeba stužku. Střih je používáním upraven tak, jak mi bylo nejpohodlněji, snad to bude platit i pro Vás. 

Jedna rouška je klasická černobílá kostka a druhá k ní s autorským tiskem. Můžete střídat obě nebo jednu někomu dát...

Roušky s tiskem jsou za každé strany jiné:)


Je možné objednat i dvojici dětských, stačí napsat zprávu a já dám vědět, jaké mám aktuálně možnosti motivů (tady nemůžu zaručit konkrétní kombinaci).

/Jinak rouška zdarma k normální objednávce na Akari eshopu nad 500,- stále platí:)/

Kód Kód: 1463/1-2 1463/1-3 1463/1-4 1463/1-5 1463/1-6 Zvolte variantu
Jméno značky: Akari
Kategorie: Kolekce